Zalecenia przed i po zabiegu powiększania ust

Paulina Bagała
Paulina Bagała 01/07/2022
Ostatnia aktualizacja 2022/09/28 at 10:50 AM
Zalecenia przed i po zabiegu powiększania ust

Kiedy rozważasz zabieg powiększania ust, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać. Ważne jest, aby wybrać renomowanego lekarza i wybrać odpowiednią procedurę dla swoich ust. Poniżej wymieniono kilka wskazówek, które pomogą Ci uzyskać doskonałe wyniki.

Unikanie NSAIDS, witaminy E, oleju rybnego i alkoholu

Dobrym pomysłem jest unikanie NSAIDS, witaminy E, oleju rybnego i alkoholu na dwie noce przed zabiegiem powiększania ust, aby zapewnić sobie sukces. Substancje te mogą zwiększyć ryzyko nadmiernego krwawienia i mogą sprawić, że zabieg będzie bardziej bolesny. Należy również unikać picia zbyt dużej ilości alkoholu tuż przed zabiegiem, ponieważ może on zwiększyć zasinienie.

Leki przeciwzapalne powinny być również unikane przez 7-10 dni przed zabiegiem. Dotyczy to Aspiryny, Aleve, Motrin i innych leków z grupy NLPZ. Ponadto należy unikać przyjmowania suplementów oleju rybiego, witaminy E lub miłorzębu japońskiego. Ważne jest również, aby unikać wszelkich zabiegów stomatologicznych na dwa tygodnie przed i po zabiegu.

Unikanie wysokich temperatur po zabiegu powiększania ust

Po zabiegu powiększania ust pacjenci powinni zachować szczególną ostrożność w przypadku narażenia na wysokie temperatury. Skrajne temperatury mogą spowodować nadmierny przepływ krwi do ust, co może zwiększyć szansę na infekcje lub inne powikłania. Ważne jest również, aby unikać nadmiernego pocenia się po przejściu tej procedury, ponieważ może to prowadzić do odwodnienia. Aby uniknąć odwodnienia, pacjenci powinni pić dużo wody. Powinni również ograniczyć swoją aktywność do lekkich zajęć i unikać spożywania alkoholu.

Inne wpisy:  Ile kosztuje powiększanie ust?

Po zabiegu powiększania ust ważne jest, aby przez kilka dni nie przebywać na słońcu. Pozwoli to zapobiec zbytniemu nasileniu się obrzęku. Po zabiegu pacjenci powinni również unikać brania gorących pryszniców i ćwiczeń w gorącym klimacie. Powinni również unikać palenia i picia alkoholu, ponieważ mogą one wywołać infekcję. Powinni również unikać nakładania makijażu na usta przez okres do 24 godzin.

Podczas gdy niektóre osoby mogą mieć siniaki i obrzęki, jest to tymczasowe i powinno ustąpić w ciągu kilku dni. Pacjenci są zachęcani do stosowania kremu z arniki, kremu z aloesu i witaminy K w celu zmniejszenia obrzęku. Okłady z lodu mogą również pomóc złagodzić obrzęk i swędzenie. Pacjenci powinni również unikać całowania lub masowania ust.

Przed poddaniem się zabiegowi powiększania ust, pacjenci powinni upewnić się, że mają zrobione zdjęcie swoich pożądanych ust. Może to pomóc lekarzowi zdecydować, która procedura jest dla nich najlepsza. Istotne jest również poinformowanie lekarza o wszelkich alergiach i przyjmowanych lekach.

Po zabiegu powiększania ust mogą pojawić się siniaki i obrzęki. Lekkie zasinienie jest powszechne po zabiegu, ale powinno ustąpić w ciągu kilku dni. W tym czasie zaleca się pozostanie w domu do czasu ustąpienia obrzęku. Zaleca się również unikanie ważnych wydarzeń lub spotkań do czasu zniknięcia obrzęku.

Unikanie dotykania ust i całowania po zabiegu powiększania ust

Po zabiegu powiększania ust należy przez dwa dni unikać dotykania i całowania nowo uwydatnionych ust. Ma to na celu zapobieżenie zwiększeniu się obrzęku i umożliwienie gojenia się ust. Ponadto należy unikać jedzenia bardzo pikantnych i słonych potraw oraz wycierania ich rękami. Te pokarmy mogą podrażnić Twoje nowo wzmocnione usta. Należy również unikać spożywania suchych i żujących pokarmów.

Inne wpisy:  Powiększanie ust botoksem - opinie lekarzy

Po zabiegu powiększania ust, przez około 12 godzin mogą Państwo odczuwać jędrność i nieregularność ust. Jest to jednak przejściowe i z czasem ustąpi. Po tym czasie usta będą miękkie i gładkie. Nie zauważysz różnicy podczas całowania, a Twój partner prawdopodobnie nie zauważy różnicy.

Przed całowaniem lub dotykaniem ust należy unikać noszenia makijażu. Makijażyści mogą zastosować głębszy lub powierzchowny makijaż, który może dodatkowo podrażnić Twoje usta. Również unikanie seksu oralnego przez co najmniej cztery dni jest niezbędne do wygojenia zabiegu powiększania ust. W ten sposób twój partner nawet nie będzie wiedział, że miałeś operację powiększania ust. W tym artykule Dr Kato odpowie na pytania dotyczące całowania i dotykania ust po zabiegu powiększania ust.

Podczas gdy zabieg powiększania ust może sprawić, że Twoje usta będą nadawały się do całowania, nie zmieni ich kształtu. Będziesz musiała poświęcić swój czas na dostosowanie się do nowego wyglądu. Niemniej jednak Twój partner powinien być świadomy nowego wyglądu Twoich ust.

Unikaj całowania i dotykania ust przez co najmniej dwa dni po zabiegu. Wynika to z faktu, że wypełniacze do ust mogą powodować zasinienie i obrzęk. Ponadto mogą one przemieścić się w obszar, w którym ich nie chciałaś. Może to prowadzić do zakażenia. Ponadto, należy unikać palenia i picia alkoholu po powiększeniu ust.

Wybór renomowanego lekarza do zabiegu powiększania ust

Jeśli zdecydowałaś się na zabieg powiększania ust, wybór renomowanego lekarza jest niezbędny, aby zapewnić, że uzyskasz pożądane rezultaty. Istnieje wiele czynników, które należy rozważyć przy wyborze lekarza, ale najważniejszym czynnikiem są referencje chirurga. Jeśli to możliwe, wybierz lekarza, który jest dyplomowanym członkiem American Board of Cosmetic Surgery. Dyplomaci są doskonale wyszkoleni w zakresie chirurgii kosmetycznej i praktykują wyłącznie w akredytowanych placówkach chirurgicznych.

Inne wpisy:  Czy zabieg powiększania ust jest niebezpieczny?

Powiększanie ust jest procedurą bezpieczną, a większość osób doświadcza niewielkich siniaków, obrzęków i krwawienia po zabiegu. W większości przypadków te efekty uboczne ustępują w ciągu kilku godzin. Jednakże pacjenci powinni być świadomi możliwych zagrożeń, takich jak infekcje i blizny. Należy również pamiętać o wszelkich lekach lub alergiach, które mogą mieć.

Wybór renomowanego lekarza zajmującego się powiększaniem ust jest ważny, ponieważ powiększanie ust jest zabiegiem chirurgicznym i wiąże się z wieloma zagrożeniami, jeśli jest wykonywane przez niedoświadczonego wstrzykiwacza. Podczas konsultacji należy zapytać lekarza o jego wykształcenie, a także upewnić się, że posiada on certyfikat komisji. Dodatkowo, poszukaj zdjęć przed i po poprzednich pacjentach. Szukaj tych wyników przed operacją, aby upewnić się, że lekarz może dostarczyć wyniki, które chcesz.

Renomowany lekarz powinien mieć dobrą reputację w zakresie zabiegów powiększania ust. Zabiegi powiększania ust to popularne zabiegi kosmetyczne i jest wielu chirurgów kosmetycznych w Houston, którzy je wykonują. Jeśli rozważasz operację powiększania ust, wybierz lekarza z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Chirurg z wieloletnim doświadczeniem prawdopodobnie będzie w stanie zapewnić Ci wyniki, których pragniesz i pewność siebie, której potrzebujesz, aby pokazać swoje powiększone usta.

Po zabiegu powiększania ust należy dokładnie przestrzegać zaleceń lekarza dotyczących pielęgnacji. Zabieg zazwyczaj powoduje minimalne zasinienia i obrzęki. W okresie rekonwalescencji należy unikać zginania i rozciągania ust. Po zabiegu usta będą wrażliwe na lekki dotyk i należy stosować makijaż, aby ukryć wszelkie blizny.

Udostępnij ten Artykuł
Zostaw Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *