Powiększanie ust metodą rosyjską – opis zabiegu

Martyna Szyszka
Martyna Szyszka 30/08/2022
Ostatnia aktualizacja 2022/08/30 at 2:13 PM
Powiększanie ust metodą rosyjską - opis zabiegu

Przed rozważeniem powiększenia ust, ważne jest, aby wiedzieć, czego można się spodziewać podczas zabiegu. To będzie się różnić od osoby do osoby, w zależności od celów i estetyki pożądane. Jednak idealny kandydat będzie miał ogólnie dobre zdrowie i chce osiągnąć naturalny pout z symetrią. Chcą również osiągnąć dramatyczne wzmocnienie całej wargi, i chcą mieć widoczne wyniki pod każdym kątem. Konsultacja z lekarzem pomoże Ci określić, czy jesteś dobrym kandydatem i sprawi, że cały proces będzie dla Ciebie bardziej komfortowy.

wypełniacze kwasu hialuronowego

Rosyjska metoda polega na wstrzykiwaniu wypełniaczy kwasu hialuronowego do górnej wargi, aby stworzyć objętość. Zabiegi te są bezpieczne i skuteczne. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego i doświadczonego iniektora. Pacjenci powinni przestrzegać zaleceń lekarza, aby zapobiec obrzękowi. Pacjenci powinni być jednak świadomi, że uzyskana w ten sposób pełnia ust nie będzie trwała. Aby zobaczyć pełne rezultaty, może upłynąć kilka miesięcy.

Wypełniacze kwasu hialuronowego są popularnymi materiałami kosmetycznymi do wstrzykiwania w szerokim zakresie zabiegów. Są one skuteczne w eliminowaniu drobnych linii i zmarszczek, a także mogą pomóc w przywróceniu objętości ust utraconej w wyniku starzenia się. Wypełniacze kwasu hialuronowego mogą być również łączone z zastrzykami Botox(r) w celu uzyskania bardziej młodzieńczego wyglądu.

W metodzie rosyjskiej do wstrzykiwania kwasu hialuronowego do ust używa się małych strzykawek. Pozwala to na precyzyjne umieszczenie wypełniacza i uzyskanie bardziej naturalnego wyglądu. Dzięki tej technice dr Green może uzyskać idealnie symetryczny kontur ust i zachować delikatną definicję ich zewnętrznej granicy.

Jeśli jesteś zainteresowana wykonaniem zabiegu powiększania ust metodą rosyjską, Restylane Kysse jest doskonałym wyborem. Wypełniacz ten wykorzystuje zaawansowaną technologię sieciowania XpresHAn, która zapewnia gładkie wykończenie i bogate nawilżenie.

Chociaż istnieją pewne zagrożenia i potencjalne powikłania tej procedury, ryzyko jest stosunkowo niskie. Pacjenci powinni spodziewać się niewielkich zasinień i obrzęków po zabiegu. Jeśli obawiasz się obrzęku, możesz użyć kremu znieczulającego przed zabiegiem. Należy również unikać przyjmowania suplementów ziołowych, ponieważ mogą one zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia nadmiernego zasinienia. Ponadto ważne jest, aby unikać alkoholu na trzy do pięciu dni przed zabiegiem.

Inne wpisy:  Jak dbać o usta po zabiegu powiększania ust

Wypełniacze kwasu hialuronowego są doskonałym wyborem dla osób, które chcą powiększyć swoje usta bez konieczności poddawania się inwazyjnemu zabiegowi. Rosyjska metoda powiększania ust wykorzystuje wypełniacze, które są zatwierdzone przez FDA i mają minimalny czas przestoju i efekty uboczne.

Energia o częstotliwości radiowej

Metoda rosyjska jest alternatywą dla tradycyjnej metody powiększania ust. W metodzie rosyjskiej do wstrzykiwania wypełniacza w usta używa się igły. Metoda ta jest bezpieczniejsza i jest bardziej skuteczna. Często nazywana jest „metodą rosyjską” ze względu na swoją dokładność i precyzję. Zabieg trwa około 20 minut i jest bezbolesny. Pacjenci są zazwyczaj zadowoleni z efektów. Zabieg może być również stosowany do korekty drobnych defektów, takich jak łuk kupidyna.

Metoda rosyjska wymaga wykwalifikowanego iniektora, który posiada wysoki poziom wiedzy. Niedoświadczeni wstrzykiwacze częściej powodują niekorzystne skutki uboczne i niezadowalające rezultaty. Ponadto niedoświadczony wstrzykiwacz może wstrzyknąć wypełniacz bezpośrednio do naczynia krwionośnego, co może prowadzić do poważnych powikłań. Aby uniknąć tego ryzyka, należy wybrać certyfikowanego chirurga kosmetycznego lub dermatologa, który ma wieloletnie doświadczenie. Co więcej, wykwalifikowany iniektor postawi Twoje bezpieczeństwo na pierwszym miejscu i wykona zabieg z najwyższą precyzją.

Cały proces może trwać do 45 minut, w zależności od ilości wypełniacza. Przed wstrzyknięciem pacjent otrzyma krem znieczulający, który zacznie działać w ciągu 15 minut. Po zużyciu kremu odrętwiającego można rozpocząć zabieg.

Metoda rosyjska jest bezpieczna, choć powoduje większy obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. W technice rosyjskiej stosuje się maleńkie igły, które umieszcza się tylko dwa do trzech milimetrów w głąb skóry. Powoduje to mniejsze podrażnienia i dyskomfort.

Bezbolesne zastrzyki

Rosyjska metoda powiększania ust za pomocą bezbolesnych wypełniaczy iniekcyjnych to świetny sposób na poprawę wyglądu ust bez operacji i przestojów. Zabieg jest bezpieczny, ale należy pamiętać, że po wstrzyknięciu wypełniacza może wystąpić uczucie szczypania lub kłucia. Dyskomfort ten można jednak zmniejszyć stosując przed zabiegiem miejscowe kremy znieczulające. Większość pacjentów cieszy się z rezultatów i jest zadowolona z zabiegu.

Przed zabiegiem należy upewnić się, że jest się w dobrym stanie zdrowia i wolnym od alergii. Należy poinformować lekarza, jeśli masz zimne pryszcze lub jesteś na jakichkolwiek lekach. Zabieg powinien trwać około 15 do 30 minut, ale może trwać nawet do 45 minut. Rosyjska metoda powiększania ust bezbolesnymi zastrzykami ma więcej punktów wejścia, w tym przez granicę vermillionu, co minimalizuje ból.

Inne wpisy:  Powiększanie ust botoksem - opinie lekarzy

Rosyjska metoda powiększania ust za pomocą bezbolesnych iniekcji wykorzystuje małe krople wypełniacza, aby poprawić kształt ust. Jest ona szczególnie pomocna dla osób, które mają małe górne wargi. Przed wyborem tej procedury należy skonsultować się z wykwalifikowanym chirurgiem kosmetycznym. On lub ona zaleci najbardziej odpowiednią procedurę dla Ciebie. Wezmą również pod uwagę rozmiar twoich oczu i nosa. Tylko renomowane kliniki stosują tę technikę, dlatego powinnaś być pewna swojej decyzji o poddaniu się temu zabiegowi.

Podczas zabiegu może wystąpić lekka opuchlizna i zasinienie. Zazwyczaj jest to zjawisko tymczasowe i ustępuje w ciągu trzech do czterech miesięcy. Zabieg ten jest bezpieczny i skuteczny dla większości pacjentów. Jednakże, nie należy ćwiczyć w dniu zabiegu, ani angażować się w działania, które zwiększają przepływ krwi.

Długowieczność

Rosyjska technika powiększania ust wymaga większej liczby punktów wprowadzania niż przeciętny wypełniacz. Dzięki temu uzyskuje się bardziej naturalnie wyglądający rezultat. Ogólnie rzecz biorąc, procedura trwa około 30 do 45 minut. W zależności od pożądanego rezultatu, lekarz może użyć 1 do 2 ml wypełniacza. Podczas zabiegu pacjenci mogą odczuwać zasinienie lub obrzęk. Siniaki lub obrzęk mogą utrzymywać się od 3 do 5 dni.

Rosyjski zabieg powiększania ust wykorzystuje wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, aby przywrócić dojrzałym ustom utraconą objętość i nawilżenie. Pacjenci decydujący się na ten zabieg zazwyczaj chcą uzyskać naturalną, lalkową pulchność. Zabieg ten koryguje również asymetrię ust. Podczas gdy większość pacjentów doświadcza pewnego stopnia asymetrii, chirurg koncentruje swoją procedurę na zewnętrznej krawędzi wargi, łuku kupidyna. Jest to również znane jako granica wermilionowa.

W przeciwieństwie do tradycyjnych technik powiększania ust, technika rosyjskich ust wykorzystuje wypełniacze dermalne na bazie kwasu hialuronowego. Technika ta wykorzystuje mniej punktów wejścia niż tradycyjne metody i pozwala na bardziej równomierny wzrost ust od góry do dołu. Zmniejsza również liczbę siniaków.

Ważne jest, aby wybrać lekarza, który jest dobrze wyszkolony i doświadczony w tego typu procedurach. Upewnij się również, że klinika używa wysokiej jakości produktów. W NYC najlepszym miejscem na zabieg rosyjskich ust jest Miracle Face, gdzie dr Schwarzburg ma kilkuletnie doświadczenie i skupia się na komforcie i dobrym samopoczuciu pacjenta.

Inne wpisy:  Jaki jest efekt użycia 1ml w zabiegu powiększania ust? Opinia eksperta

Technika rosyjskich ust nie jest bolesna. Zabieg trwa około 30 minut. Wypełniaczem stosowanym w zabiegu jest kwas hialuronowy, który jest naturalną substancją występującą w organizmie. Metoda ta daje rezultaty, które utrzymują się przez sześć do dwunastu miesięcy. Pacjenci mogą jednak potrzebować poprawek.

Koszt

Koszt powiększania ust metodą rosyjską jest różny, w zależności od rodzaju zabiegu. Metoda ta polega na wprowadzeniu do ust wypełniacza, co może trwać do 9-12 miesięcy. Po tym czasie wypełniacz zacznie powoli znikać. Jednak pacjenci mogą wrócić na touch-upy co około sześć miesięcy. Zabieg kosztuje zazwyczaj od 550 do 700 dolarów w Stanach Zjednoczonych i około 250 do 300 pesos w Meksyku.

Metoda rosyjska jest opcją dla osób, które są niezadowolone ze swoich ust. Może być bolesna, a wynik może nie być trwały. Będzie trochę siniaków i obrzęków, ale te efekty znikną w ciągu kilku dni. W międzyczasie ważne jest, aby unikać ekspozycji na słońce, salonów opalania i sauny. Zabieg może jednak zapewnić Ci piękny łuk kupidyna i błyskawiczny lifting ust.

Metoda rosyjska wykorzystuje maleńkie kropelki wypełniacza skórnego, aby zwiększyć rozmiar i kształt ust. Ponieważ jest to skomplikowany i trudny technicznie zabieg, warto upewnić się, że osoba wykonująca go jest wykwalifikowana. Wykwalifikowany lekarz będzie miał duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegu i zapewni bezpieczeństwo i skuteczność procedury.

Cena powiększania ust metodą rosyjską zależy od kilku czynników. Należy do nich lokalizacja kliniki oraz lekarz wykonujący zabieg. W Nowym Jorku zabieg może kosztować nawet 1200 dolarów. Technika ta wymaga więcej wypełniacza skórnego niż tradycyjne powiększanie ust. Lekarz prawdopodobnie użyje dwa razy więcej, aby stworzyć pożądane rezultaty.

Metoda rosyjska może poprawić wygląd Twoich ust i poprawić wygląd Twojego uśmiechu. Chociaż powiększanie ust za pomocą wypełniaczy skórnych jest popularne, ma ono swoje ograniczenia. Technika ta najlepiej nadaje się dla osób, które chcą powiększyć swoje usta bez efektu kiełbasy.

Udostępnij ten Artykuł
Zostaw Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *